Home Zajímavosti Mc Donald´s Cup 2008
Mc Donald´s Cup 2008 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Roman Mrosek   
Pátek, 30 Květen 2008 12:27
FOTBALISTI ZŠ JESENÍK ZVÍTĚZILI V OKRESNÍM KOLE MC DONALD´S CUPU A V OLOMOUCKÉM KRAJI OBSADILI 2. A 3. MÍSTO !!! Okresní kolo malé kopané Mc Donald´s Cup 2008 se uskutečnilo pod patronací Okresní rady AŠSK ČR dne 16.5. 2008 v Supíkovicích. Turnaj byl také přehlídkou kvalitních výkonů ze strany všech zúčastněných družstev. Nejkvalitnější hru předváděla v mladší kategorii 1.-3.ročníku ZŠ Mikulovice a ZŠ Jeseník, ve starší kategorii 4.-5.ročníku pak ZŠ Vápenná a znovu ZŠ Jeseník. Finále mladší kategorie mezi Mikulovicemi a Jeseníkem musely rozhodnout po nerozhodném výsledku penalty. Šťastnějšími exekutory penalt byli jeseničtí malí fotbalisté. Finále starších chlapců skončilo těsným vítězstvím ZŠ Jeseník nad ZŠ Vápennou a to 2:1. Oba jesenické týmy tak postoupily do krajského kola konaného 21.5. v Olomouci – Řepčíně. Naši fotbalisté tam skvěle reprezentovali nejen město Jeseník, ale i celý zdejší okresní fotbal.

Mladší žáci porazili dokonce pozdějšího vítěze Olomouc 2:1, Přerov 1:0, Jindřichov 5:0. Prohráli pouze s Prostějovem 0:3. V konečném zúčtování obsadili 3.místo. Jen skóre je dělilo od vítězství v kraji! Starší žáci porazili na své pouti za vynikajícím 2.místem Prostějov 3:0, Přerov 1:0, Šumperk 1:0. Podlehli jen vítěznému týmu Olomouce a to 0:3. Celkové 2. a 3.místo v konkurenci výše uvedených družstev je bez jakýchkoli debat velkým úspěchem jesenického fotbalu.

Tým chlapců 4.-5.ročníku vedený vychovatelkou pí.Klosowskou a koučovaný p.Marcinovem tvořili: Šumbera Pavel (nejlepší hráč turnaje !!!), Marcinov D., Řezníček J., Pňáček J., Pechoušek J., Nguyen Van Tiep, Medek F., Pažout F., Hanúsek J., Krátký M., Diáz A., Stoš M. a Dvořák J.

Tým chlapců 1.-3.ročníku vedený vychovatelkou pí.Hájkovou a koučovaný p.Hajdou tvořili: Janíček Martin (nejlepší hráč turnaje !!!), Šarman R., Pastucha J., Bráblík Michal, Bráblík Martin, Bartošek V., Břenek V., Krobot L., Formánek J., Matyáš M., Czedroň M., Hajda T., Slámka J., Bedeč J. Především všem hráčům obou našich výběrů patří nejen gratulace ale i velké poděkování za vynikající reprezentaci školy a města v krajské fotbalové soutěži.