PAŠIJOVÝ TÝDEN VE ŠKOLNÍ DRUŽINĚ

PAŠIJOVÝ TÝDEN VE ŠKOLNÍ DRUŽINĚ

29.04.2022 | Školní družina
Pašijový týden jsme ve školní družině naplno využili. S dětmi jsme si povídali a četli o tradicích, které se v tomto týdnu dodržují a především jsme využili krásného počasí, které nám tento týden přinesl. Na naší zahradě jsme vytáhli stolky a lavice a pustili jsme se do ,,jarního tvoření“.

Děti si vyrobily pomlázku z jarního proutí, kterou si k milému překvapení nás vychovatelů vyrobily i dívky, jelikož to není lehká práce ☺. Dále pak měly děti možnost si vyrobit zajíčka ze špalku a jarní výzdobu z vrbového proutí. Věříme, že nás jarní energie naplnila všechny a děti si tvoření náležitě užily.

S přáním krásných jarních dnů vychovatelky 2.B a 3.A Lucie Musilová a Markéta Procházková.

Fotografie
PAŠIJOVÝ TÝDEN VE ŠKOLNÍ DRUŽINĚ
PAŠIJOVÝ TÝDEN VE ŠKOLNÍ DRUŽINĚ
PAŠIJOVÝ TÝDEN VE ŠKOLNÍ DRUŽINĚ
PAŠIJOVÝ TÝDEN VE ŠKOLNÍ DRUŽINĚ
PAŠIJOVÝ TÝDEN VE ŠKOLNÍ DRUŽINĚ