Okresní kolo konverzační soutěže v angličtině

21.03.2022 | Úspěchy
Trochu zaskočená a hlavně příjemně překvapená byla po vyhlášení výsledků Veronika Ondrušková z 9. B v úterý 15. 3. To byl totiž den D soutěže, kterou jsme opět měli tu čest uspořádat na ZŠ Jeseník - na budově Nábřežní. Jedná se o čím dál oblíbenější soutěž v konverzaci v anglickém jazyce.

Již ve školním kole byla účast velmi vysoká. Okresní kolo mělo letos také vysokou, dokonce rekordní účast – 11 škol. A jak Verča dopadla? Brala stříbro! A tak z druhého místa postupuje do krajského kola, které se koná 27. 4. V Olomouci. Velmi gratulujeme a do dalšího kola přejeme hodně štěstí. Gratulace a pochvala patří také Klárce Frkáňové z 6. B. Výkony v první kategorii byly velmi vyrovnané, a tak i z pátého místa se s ní velmi těšíme. Oběma holkám děkujeme za skvělou reprezentaci naší školy.

Okresní kolo konverzační soutěže v angličtině