Školní kolo pěvecké soutěže Zvoneček

Školní kolo pěvecké soutěže Zvoneček

22.04.2022 | Úspěchy
Po recitaci přišel na řadu také zpěv. Na obou budovách prvního stupně se uskutečnilo školní kolo pěvecké soutěže Zvoneček. Všichni malí zpěváčci předvedli krásné výkony, slyšeli jsme lidové písně v podání houslí, kytary i klavíru. V 1.kategorii soutěžili žáci 2. a 3. tříd, ve 2.kategorii zpívali žáci 4. a 5.ročníků.

Po recitaci přišel na řadu také zpěv. Na obou budovách prvního stupně se uskutečnilo školní kolo pěvecké soutěže Zvoneček. Všichni malí zpěváčci předvedli krásné výkony, slyšeli jsme lidové písně v podání houslí, kytary i klavíru. V 1.kategorii soutěžili žáci 2. a 3. tříd, ve 2.kategorii zpívali žáci 4. a 5.ročníků.

Pracoviště Boženy Němcové:

I. KATEGORIE

1. místo- Natálie Dunová

2. místo- Klára Kavková

3. místo-Emily Karakasidu, Antonie Nýdrlová a Anastázie Hanulíková

II. KATEGORIE

1. místo- Nela Kocourková

2. místo- Gustav Liberda

3. místo- Petra Šimaňoková

Zvláštní poděkování patří Emily Karakasidu za úžasný houslový doprovod 3 soutěžících.

Pracoviště Průchodní:

I. KATEGORIE

1. místo- Anna Hapalová

2. místo- Eliška Hoang

3. místo-Maxmilián Zajcz

II. KATEGORIE

1. místo- Viktorie Plášková

2. místo- Eliška Ferenčíková

3. místo- Matěj Petřkovský

Všem dětem moc děkujeme za účast v soutěži a vítězům přejeme hodně štěstí v okresním kole.

Fotografie
Školní kolo pěvecké soutěže Zvoneček
Školní kolo pěvecké soutěže Zvoneček
Školní kolo pěvecké soutěže Zvoneček
Školní kolo pěvecké soutěže Zvoneček
Školní kolo pěvecké soutěže Zvoneček