Mladší holky třetí, kluci padli ve finále

07.12.2021 | Úspěchy
A máme za sebou další školní soutěž a tou bylo okresní kolo mladšího žactva (kat. III. – 6. a 7. roč.) ve florbalu. Obě okresní finále proběhla v jesenické čarokrásné hale v minulém týdnu.

Holky hrály ve čtyřčlenném finále systémem každý s každým. V závěrečném utkání jim stačila remíza k celkovému prvenství, bohužel prohra v posledním utkání s Bělou je nakonec odsunula na bronzovou příčku. Trochu slziček ukáplo ale i tak velká pochvala!!!

Druhým místem ve skupině si kluci vybojovali semifinálovou účast, ve které si postup do finále vystříleli až v nájezdech. Uf, ty nervy!!! Ve finále se našim klukům nepodařilo přes neustálý tlak překonat výborného javornického gólmana a sami ze dvou brejků dvakrát inkasovali. V očích zklamání, ale i tak volám sláva za skvělou reprezentaci školy!!!

Mladší holky třetí, kluci padli ve finále