Bronz z krajského kola ve florbalu

19.01.2022 | Úspěchy
I když se družstvo mladších žáků naší školy neprobojovalo na krajské kolo přímo, přálo mu
štěstí a jako první náhradník se nakonec florbalového turnaje, hraného v jesenické městské hale, zúčastnilo.
Pět mančaftů z jednotlivých okresů Olomouckého kraje, to už není nedělní buchta u babičky, ale pořádná mela. A ani v ní se náš mladý tým neztratil.
Po bojovných výkonech zaznamenali kluci střídavě dvě výhry (s Přerovem a Lutínem shodně 2:1) a dvě prohry (s Javorníkem 0:1 a Mohelnicí 0:9). Právě zástupci šumperského okresu turnaj jasně ovládli, naše družstvo ve složení Plachetka, Gajdoš, Hlobil, Kanálik, Viterna, Malý, Bernatík, Suchý, Večerka a Zatloukal si pak vybojovalo krásnou bronzovou pozici.
Poděkování letí všem klukům, pí asistentce Zdražilové a externímu kouči p. Trsťanovi.
Bronz z krajského kola ve florbalu