Preventivní program pro druháčky

Preventivní program pro druháčky

11.11.2022 | Ostatní
Po návštěvě prvňáčků zavítala školní psycholožka do druhých tříd a pro žáky si připravila preventivní program zaměřený na bezpečné používání internetu.

Díky příběhům zvířátek z jedné výjimečné zoologické zahrady už děti vědí, jak se v prostředí internetu chovat, na co si dát pozor a také to, že nejdůležitější při jakémkoliv problému je umět si říct o pomoc.

Preventivní programy pro 1. stupeň probíhají pod záštitou školní psycholožky Moniky Knotkové a metodika prevence pro 1. stupeň Mgr. Jany Kozlové. V rámci školského poradenského pracoviště usilujeme o co nejlepší péči ve všech rizikových oblastech.

Fotografie
Preventivní program pro druháčky
Preventivní program pro druháčky
Preventivní program pro druháčky
Preventivní program pro druháčky
Preventivní program pro druháčky
Preventivní program pro druháčky