Jesenický Patriot – adrenalinová odměna

03.07.2021 | Ostatní
Celý rok běžela na pozadí mimořádných událostí pro naše žáky výzva Jesenického patriota (více o soutěži zde). Na pozadí běžela také motivace sbírat návštěvami jednotlivých tras body pro své třídy. Na konci roku jsme tak mohli ocenit nejaktivnější třídy.

Vítězem je třída 3. C z Boženy Němcové! Většina žáků se vydala se svými rodiči putovat po výzvách jesenického Patriota. Někteří prošli dokonce všech 5 výzev, a díky snaze, píli a kolektivní odhodlanosti se tak žáci společně se svou paní učitelkou Hanou Sedlákovou a paní asistentkou Simonou Klosovskou mohli radovat z výhry. Za nejvyšší získaný počet bodů byl třídě předán poukaz do Adrenalin parku v České Vsi. Zde si žáci za asistence instruktorů vyzkoušeli projít lanovým parkem. Měli také možnost využít horolezeckou stěnu s lanovkou a střílení z luků.

Na druhém místě se umístila třída 5.B z pracoviště Průchodní. Přečtěte si, jak svůj úspěch a odměnu vnímali oni: