Pomáháme spolu mimo školu

12.09.2024 | Ostatní
V rámci projektu POMÁHÁME SPOLU MIMO ŠKOLU vyhlášeným Brněnskou neziskovou organizací Rezekvítek z.s. se někteří naši žáci aktivně zapojili do zvelebení části okolí naší školy za účelem zlepšení klimatu.

Po obhlídce blízkého okolí školy padly návrhy na zvelebení prostor autobusového nádraží, okolí laviček v parku a betonového prostranství sousedícího se školní zahradou.
 Protože finanční možnosti projektu jsou omezené, upřely se naše síly do tvorby návrhu na zlepšení přilehlé vydlážděné plochy u školy a školní zahrady.
Na základě proběhlého hlasování žáků naší školy máme v plánu zde vybudovat přenosné lavičky a vysadit keře s jedlými plody, které zastíní alespoň část této plochy a vytvoří stín vhodný pro relaxaci v horkých letních dnech. O dalším průběhu projektu vás budeme průběžně informovat.

Za realizační tým projektu Pomáháme spolu mimo školu Mgr. Vojtíšková

Více o projektu Pomáháme spolu mimo školu se dozvíte na https://www.rezekvitek.cz/rezekvitek-idc387