Bezva výlet třídy II. C po krásách Jeseníků

Bezva výlet třídy II. C po krásách Jeseníků

12.06.2022 | Aktuálně
Jeli jsme vlakem do Ostružné, potom jsme se vydali do Petříkova. Po cestě jsme pozorovali přírodu, zvířátka, viděli jsme kravičky s telátky, hráli jsme hry. V Petříkově nás čekala nafukovací atrakce- obrovský terč, do kterého jsme se trefovali míčem, hráli jsme přehazovanou, fotbal, házeli jsme na koš a užívali si pobytu v přírodě.

Když nám začalo kručet v bříškách, šli jsme na výborný obídek do Sport Grill restaurace, kde se o nás bylo dobře postaráno. Pochutnali jsme si na hovězím vývaru, řízku s hranolky a mlsné jazýčky měly borůvkové knedlíky. Překvapením pro nás byly ovocné nanuky ke Dni dětí. S nacpanými bříšky jsme se vydali hledat poklad, při kterém jsme plnili úkoly- obejmi strom, vymysli pokřik, vyjmenuj tažné ptáky… Poklad jsme našli na dětském hřišti na Ramzové, kde byly ukryté obrovské bublifuky pro každého. Na foukání nebyl čas, protože nás čekala další zábava na krytém bazénu na Ramzové. Skákali jsme do vody, závodili a užívali si mokré pohody. Nečekaně jsme bublifuky využili při hodinovém zpoždění vlaku a také jsme měli čas na dovádění na dětském hřišti. Výlet byl EŇO ŇŮŇO, ŽŮŽO – DOBRODRŮŽO, HUSTÝ, BOMBA, SUPER, NEJLEPŠÍ…

Chtěli bychom poděkovat sponzorům: ATRAKCE JESENÍK- Víchovi, SPORT GRILL PETŘÍKOV, CHATA RAMZOVSKÉ SEDLO!

Kolektiv dětí z II. C, paní učitelka Bernatíková a paní asistentka Ryan

Fotografie
Bezva výlet třídy II. C po krásách Jeseníků
Bezva výlet třídy II. C po krásách Jeseníků
Bezva výlet třídy II. C po krásách Jeseníků
Bezva výlet třídy II. C po krásách Jeseníků
Bezva výlet třídy II. C po krásách Jeseníků
Bezva výlet třídy II. C po krásách Jeseníků
Bezva výlet třídy II. C po krásách Jeseníků
Bezva výlet třídy II. C po krásách Jeseníků
Bezva výlet třídy II. C po krásách Jeseníků
Bezva výlet třídy II. C po krásách Jeseníků