Předchozí | Dalšístrana / 4 0-12 z 38 článků
Vánoční jarmark

20.12.2022 | Aktuálně
Ve čtvrtek 15. 12. se po dvou letech uskutečnil Vánoční jarmark, který naše škola pořádá již tradičně ve spolupráci se střediskem volného času Duha Jeseník.
Podzimní slavnosti

21.11.2022 | Aktuálně
Na ZŠ Jeseník se po covidové pauze opět vrátily Podzimní slavnosti! Žáci napříč stupni i jejich rodiče měli nejen možnost procházet se budovou Nábřežní, oděnou v podzimním hávu, ale i vychutnat si v kavárně Pohoda široký sortiment dobrot rozličných chutí (napečený našimi žáky s rodiči), a strávit tak komunitně příjemné a pohodové odpoledne.
Skutečně zdravá škola

26.09.2022 | Aktuálně
Letošní školní rok jsme se zapojili do projektu „Skutečně zdravá škola“. Budeme podnikat kroky, abychom se skutečně zdravou školou staly.
Adaptační kurz 6. ročníku

14.09.2022 | Aktuálně
I v letošním roce strávili naši šesťáci 3 dny na Adaptačním kurzu v Černém potoce.
Aktivity zaměřené na vzájemné poznávání, společné řešení pohybových i vědomostních úkolů a formování nových kolektivů, to vše čekalo na nové třídní kolektivy. Do některých vybraných her se zapojili i třídní učitelé, kteří si tak mohli najít pomyslnou cestičku ke svému “týmu”.
Cykloturistický kurz

12.09.2022 | Aktuálně
Tak jako každý rok, i letos se naši osmáci vydali vstříc Jeseníku a jeho okolí. Na kole, koloběžce nebo pěšky zdolali v týdnu od 5. – 9. 9. cca 100 km. Jako odměnou jim byl dvoudenní pobyt v Cyklokempu Černý potok, kde je čekaly aktivity jak sportovní tak praktické – práce s mapou a GPS souřadnicemi, oprava defektu a seřízeni kola nebo snaha „o přežití“…

Věříme, že si všichni kurz užili.

Takže kurzu nazdar a škole zdar!
Vzdělávání žáků cizinců

07.09.2022 | Aktuálně
Vzdělávání žáků cizinců bude spuštěno od 19. 9. Zákonní zástupci mohu podávat písemné žádosti o zařazení do vzdělávacích skupin.
Hola hola škola volá - základní informace k prvním dnům školy

29.08.2022 | Aktuálně
Na setkání s žáky 1. - 9. tříd se těšíme 1.9. 2022

2. - 9. ročníky se přivítají ve svých kmenových třídách v čase 8:00 - 8:45

1. a přípravnou třídu čeká Slavnostní zahájení.
Žáky zapsané na pracoviště Průchodní přivítáme v 8 hodin v tělocvičně školy (týká se také přípravné třídy).
Žáky zapsané na pracoviště B. Němcové přivítáme v 9 hodin v tělocvičně školy.
Změna cen obědů

24.08.2022 | Aktuálně
Prodej obědů bude probíhat 29.8. a 1.9. v čase 8:00 - 10:30 a 11:30 - 13:00 hod.

Cena obědu od září:
Kategorie 7 - 10 let 31,- Kč
Kategorie 11 - 14 let 33,- Kč
Kategorie nad 15 let 35,- Kč

Doporučujeme zkontrolovat si, zda máte dobře nastavené inkaso.
Hledá se učitel/ka 1. stupně

29.06.2022 | Aktuálně
Do našeho středu přijmeme kolegu nebo kolegyni na pracovní pozici učitel prvního stupně. Jedná se o dlouhodobý zástup za pracovní neschopnost na plný úvazek s perspektivou dlouhodobé spolupráce. Nástup možný od září 2022.
Bezva výlet třídy II. C po krásách Jeseníků

12.06.2022 | Aktuálně
Jeli jsme vlakem do Ostružné, potom jsme se vydali do Petříkova. Po cestě jsme pozorovali přírodu, zvířátka, viděli jsme kravičky s telátky, hráli jsme hry. V Petříkově nás čekala nafukovací atrakce- obrovský terč, do kterého jsme se trefovali míčem, hráli jsme přehazovanou, fotbal, házeli jsme na koš a užívali si pobytu v přírodě.
Děti čtou dětem

08.04.2022 | Aktuálně
Učit se číst má spoustu důvodů a čtení má mnoho využití. Děti z prvního trojročí Montessori již druhé pondělí zúročují své čtenářské dovednosti tím, že chodí číst pohádky před spaním dětem do klubu Monty. Radost je na obou stranách a tak věříme, že jsme tam nebyli naposledy.
Předchozí | Dalšístrana / 4 0-12 z 38 článků