Předchozí | Dalšístrana / 9 0-12 z 102 článků
Adaptační kurz 6. ročníku

14.09.2022 | Aktuálně
I v letošním roce strávili naši šesťáci 3 dny na Adaptačním kurzu v Černém potoce.
Aktivity zaměřené na vzájemné poznávání, společné řešení pohybových i vědomostních úkolů a formování nových kolektivů, to vše čekalo na nové třídní kolektivy. Do některých vybraných her se zapojili i třídní učitelé, kteří si tak mohli najít pomyslnou cestičku ke svému “týmu”.
Cykloturistický kurz

12.09.2022 | Aktuálně
Tak jako každý rok, i letos se naši osmáci vydali vstříc Jeseníku a jeho okolí. Na kole, koloběžce nebo pěšky zdolali v týdnu od 5. – 9. 9. cca 100 km. Jako odměnou jim byl dvoudenní pobyt v Cyklokempu Černý potok, kde je čekaly aktivity jak sportovní tak praktické – práce s mapou a GPS souřadnicemi, oprava defektu a seřízeni kola nebo snaha „o přežití“…

Věříme, že si všichni kurz užili.

Takže kurzu nazdar a škole zdar!
Vzdělávání žáků cizinců

07.09.2022 | Aktuálně
Vzdělávání žáků cizinců bude spuštěno od 19. 9. Zákonní zástupci mohu podávat písemné žádosti o zařazení do vzdělávacích skupin.
Vítání prvnáčků

01.09.2022 | Aktuálně
Pravou nohou vykročili naši nejmenší žáčci na svou studijní cestu. Přejeme vám mnoho elánu, nadšení, nových přátelství a hlavně spokojenosti.
Hola hola škola volá - základní informace k prvním dnům školy

29.08.2022 | Aktuálně
Na setkání s žáky 1. - 9. tříd se těšíme 1.9. 2022

2. - 9. ročníky se přivítají ve svých kmenových třídách v čase 8:00 - 8:45

1. a přípravnou třídu čeká Slavnostní zahájení.
Žáky zapsané na pracoviště Průchodní přivítáme v 8 hodin v tělocvičně školy (týká se také přípravné třídy).
Žáky zapsané na pracoviště B. Němcové přivítáme v 9 hodin v tělocvičně školy.
Změna cen obědů

24.08.2022 | Aktuálně
Prodej obědů bude probíhat 29.8. a 1.9. v čase 8:00 - 10:30 a 11:30 - 13:00 hod.

Cena obědu od září:
Kategorie 7 - 10 let 31,- Kč
Kategorie 11 - 14 let 33,- Kč
Kategorie nad 15 let 35,- Kč

Doporučujeme zkontrolovat si, zda máte dobře nastavené inkaso.
Na lepší časy! Aneb proč potřebujeme prázdniny?

30.06.2022 | Aktuálně
Přiblížilo se období zaslouženého odpočinku – hlavní prázdniny. Od roku 1787 jsou stanoveny na měsíce červenec a srpen. Jejich praktickým důvodem byla mimo jiné i potřeba zapojit děti do práce na polích. Letos máme úplně jiné důvody.
Akce Doškolná aneb cestujeme Evropou

29.06.2022 | Aktuálně
Vůně přicházejících prázdnin už se line vzduchem, sluníčko nám kreslí na tvář letní odstín a poslední zvonění už se blíží mílovými kroky! Co to tedy znamená? No že se chystá Doškolná! Akce, která nás všechny stmeluje, poukazuje na správné hodnoty, oslavuje hravost, kreativitu a týmovou spolupráci, oceňuje ty nejlepší z nejlepších a navíc ještě nese prvky charitativní.
Hledá se učitel/ka 1. stupně

29.06.2022 | Aktuálně
Do našeho středu přijmeme kolegu nebo kolegyni na pracovní pozici učitel prvního stupně. Jedná se o dlouhodobý zástup za pracovní neschopnost na plný úvazek s perspektivou dlouhodobé spolupráce. Nástup možný od září 2022.
Rozloučení s deváťáky

28.06.2022 | Aktuálně
Do ruky kapesník a utírat hlavně zlehka, aby se neponičil make-up. Pro naše deváťáky, jejich rodiče a učitele, pro celou naši školu, přišla ta dlouho očekávaná chvíle, kdy se na nás z pódia usmějí a zamávají všem úplně naposledy. Pro všechny zúčastněné jsou to vždy chvíle dojetí, nostalgie a bohatých vzpomínek. Moment uvědomění si, že už do světa posíláme téměř dospělé lidi, kterým jsme se snažili vtisknout to nejlepší z nás všech a budeme doufat, že se v našem pestrém světě neztratí. I deváťáci si uvědomují, že končí jed
Nahodit kšilty, chopit se pálky a mydlete to tam!

27.06.2022 | Aktuálně
Rok se s rokem sešel, konec školního roku už pomalu tahá za poslední zvonění a my se loučíme s našimi deváťáky. Před závěrečnou rozlučkou ale vždy následuje ještě prestižní baseballové utkání – výběr ze všech devátých tříd vs pedagogové, které se letos konalo již popáté, to už věru začíná být
skvělá tradice!
Předchozí | Dalšístrana / 9 0-12 z 102 článků