Úspěchy

Předchozí | Dalšístrana / 2 0-12 z 18 článků
Úspěch v akci Pěšky do školy

Úspěch v akci Pěšky do školy

29.10.2023 | Úspěchy
Krásné horské město se k tomu přímo vybízí a tak je jasné, že jsme se již po několikáté zapojili do celorepublikové akce Pěšky do školy. Žáci i zaměstnanci školy byli v daném soutěžním týdnu motivováni a vybízeni, aby chodili pěšky, jezdili na kolech či koloběžkách ještě více než doposud.
Mladší holky letos opět v republikovém finále

Mladší holky letos opět v republikovém finále

30.09.2023 | Úspěchy
To nejlepší na úvod. Slečenstvo mladších žákyň (6.-7. tř.) si po roce opět vybojovalo vítězstvím v kole krajském postup do republikového finále v přespolním běhu družstev AŠSK. Stalo se tak minulý čtvrtek v areálu běžeckých tratí Fenix Ski Teamu Jeseník.
Na Miroslavi plno slávy

Na Miroslavi plno slávy

26.09.2023 | Úspěchy
Po školním kole pokračoval kolotoč školních přespolních běhů okresním kolem v lyžařském areálu na Miroslavi. Dětí jako smetí se postupně vydalo v osmi věkových kategoriích na nesnadnou trať plnou bažin, pěšinek a divočiny, jak u toho pověstného sovětského partyzána.
Starší žákyně postoupily do okresního kola ve florbale

Starší žákyně postoupily do okresního kola ve florbale

23.11.2022 | Úspěchy
Dne 22.11. se naše holky zúčastnily okrskového kola ve florbale v hale na Gymnáziu Jeseník.
V prvním zápase si holky poradily vcelku jednoznačně se Supíkovicemi 4:0. Druhý zápas byl ovšem těžkou zkouškou. Skóre se v průběhu zápasu přelévalo ze strany na stranu a nebylo do poslední minuty jisté, kdo si odnese tak důležité body. Nakonec byly šťastnější holky z České Vsi a zvítězily těsně 7:6. Vzápětí ovšem Česká Ves v dramatickém utkání nečekaně podlehla Supíkovicím a po výhře našich nad Gymnáziem Jeseník 4:1 tak slavíme postup do okresního kola z prvního místa.

Holky, gratulujeme!
Florbalový postup do okresního kola

Florbalový postup do okresního kola

11.11.2022 | Úspěchy
Na palubovce jesenického gymnázia zkřížili florbalové hole naši mladší žáci (6.+7. roč.) s dalšími 4 týmy a byla z toho 4 vítězství.
Nebojme se jazyka

Nebojme se jazyka

04.05.2022 | Úspěchy
Přinášíme výsledky ze soutěže Nebojme se jazyka, kterou pořádá již tradičně ZŠ Jeseník. Českou sekci určenou pro žáky 4. ročníků připravila paní učitelka Koukolová společně s paní učitelkou Drtilovou. Anglickou sekci pro 5. ročníky zajistila paní učitelka Holubová, Pecinová a Dobešová. Děkujeme našim žákyním devátých ročníků za pomoc při organizaci. A nyní už konečné pořadí:
Minikopaná

Minikopaná

20.04.2022 | Úspěchy
Dne 20.4. se na fotbalovém hřišti v Jeseníku konal turnaj 8.-9. ročníků ZŠ v Minikopané. Naše škola se rozhodla dát prostor všem ročníkům druhého stupně, ať nikdo o radost z fotbalu nepřijde. Výběr 6. až 9. ročníku se umístil na čtvrtém místě z celkového počtu 9 škol. Po úvodním suverénním vítězství ve skupině nám nepřálo štěstí ve vyřazovací fázi a nakonec bereme bramborové medaile.
ŠK BIOLOGICKÉ OLYMPIÁDY

ŠK BIOLOGICKÉ OLYMPIÁDY

14.03.2022 | Úspěchy
Gratulujeme úspěšným řešitelům školního kola 56. ročníku Biologické olympiády a přejeme mnoho úspěchů v okresním kole.
Duhová písnička

Duhová písnička

30.11.2021 | Úspěchy
Po roční pauze si mohli letos žáci místních základních škol zazpívat na pěvecké soutěži Duhová písnička. Vše se odehrávalo 30. listopadu v Kapli. Obvzláště v nejmladší kategorii byly výkony dětských pěvců a pěvkyň velmi vyrovnané a na vysoké úrovni.
Pythagoriáda

Pythagoriáda

16.11.2021 | Úspěchy
To, že školní jídelna není jen místem poledního setkávání žáků a učitelů u oběda, dokazuje i školní kolo tradiční matematické soutěže Pythagoriáda.
U porce 15 netradičních příkladů, algebrogramů a doplňovaček se sešlo na začátku listopadu za dodržení všech hygienických opatření celkem 60 žáků 6. – 9. ročníku – zájemců o matematiku.
Vítězství mladších žáků ve florbalu

Vítězství mladších žáků ve florbalu

11.11.2021 | Úspěchy
Vítězstvím ve všech třech utkáních s celkovým skóre 17:2 si družstvo našich mladších žáků vybojovalo postup do okresního kola ve florbalu. Stalo se tak ve středu 10.11. 2021 na okrskovém turnaji v Mikulovicích, kde náš tým postupně přehrál Českou Ves, domácí Mikulky a na závěr i Supiky.
Předchozí | Dalšístrana / 2 0-12 z 18 článků