Mladší kluci i holky jdou do krajského finále

Mladší kluci i holky jdou do krajského finále

11.12.2022 | Úspěchy
Po starších holkách si i naši mladší kluci a slečny zajistili svým vítězstvím okresního kola postup do krajského finále.

Čti více...

Chlapci postupně v mikulovické hale porazili Gymnázium 3:0, Bělou p. P. 2:1, Lipovou-lázně 3:2 a nakonec i Českou Ves 2:1. Vesměs velmi těsné výsledky korespondovaly s výbornou připraveností všech týmů, ale naše družstvo nakonec zvítězilo bez ztráty kytičky. Nejen kluci, ale i holky táhly za vítěznou šňůru.

O vše se zasloužili A. Šemro v brance, v poli pak A. Žmolík, D. Jurčák, M.Gajdoš, M. Hejda, A. Kanálik, D. Plachetka, J. Robotka, D. Trochta a M. Viterna. A za holky N. Hrabovská, T. Grosičová, Bernatíková a Keltošová, I. Strapek, N. Koudelková, A. Jedličová, T. Kačor.

Tož dorazte vyřvat si hlasivky.

Fotografie
Mladší kluci i holky jdou do krajského finále
Mladší kluci i holky jdou do krajského finále
Mladší kluci i holky jdou do krajského finále
Mladší kluci i holky jdou do krajského finále