Úspěchy

Předchozí | Dalšístrana / 3 12-24 z 28 článků
Letošní krosová sezóna vyvrcholila Republikovým finále

26.10.2022 | Úspěchy
A že se tak stalo i za účasti týmu mladších žaček naší školy, není pro všechny zainteresované na asociálních sítích žádným překvapením, jelikož vás již celý říjen vás informujeme o úspěšné pouti našich družstev od školního, přes okresní, až po krajské kolo v přespolním běhu družstev.
Veleúspěšné krajské kolo v krosu

18.10.2022 | Úspěchy
Ani tímto krajským úspěchem, který avizuje název článku, však nekončí pouť našich šikovných dětí v celé hierarchii seriálu přespolního běhu družstev. Ale vezměme to popořadě, ať v tom nemáte hokej, byť se jedná o přespolní běh.
OK přespolního běhu

05.10.2022 | Úspěchy
Dětí na loukách ve Ski areálu Miroslav bylo více jak hub v blízkém lese. Konalo se zde již tradičně okresní kolo v přespolním běhu družstev, které rozhodovalo i o postupu do „kraje“. Naše škola postavila kompletní týmy z I. i II. stupně školy, takže půl stovka žáků naší školy reprezentovala všechny tři budovy.
Školní kolo přespoláčku s hojnou účastí

05.10.2022 | Úspěchy
Zapojit co nejvíce našich žáků do sportovní aktivity ihned po prázdninách bylo cílem školního kola v přespolním běhu. Na trati dlouhé 1 100m v okolí školy se startem i cílem na školním hřišti se v průběhu posledního zářijového utkalo na 160 žáků z II. stupně naší alma mater.
A i když o výsledky (kompletní naleznete níže) šlo až na prvním místě, staly se rovnou podkladem pro nominaci k reprezentaci školy v okresním kole v přespoláčku.
Nebojme se jazyka

04.05.2022 | Úspěchy
Přinášíme výsledky ze soutěže Nebojme se jazyka, kterou pořádá již tradičně ZŠ Jeseník. Českou sekci určenou pro žáky 4. ročníků připravila paní učitelka Koukolová společně s paní učitelkou Drtilovou. Anglickou sekci pro 5. ročníky zajistila paní učitelka Holubová, Pecinová a Dobešová. Děkujeme našim žákyním devátých ročníků za pomoc při organizaci. A nyní už konečné pořadí:
Minikopaná

20.04.2022 | Úspěchy
Dne 20.4. se na fotbalovém hřišti v Jeseníku konal turnaj 8.-9. ročníků ZŠ v Minikopané. Naše škola se rozhodla dát prostor všem ročníkům druhého stupně, ať nikdo o radost z fotbalu nepřijde. Výběr 6. až 9. ročníku se umístil na čtvrtém místě z celkového počtu 9 škol. Po úvodním suverénním vítězství ve skupině nám nepřálo štěstí ve vyřazovací fázi a nakonec bereme bramborové medaile.
ŠK BIOLOGICKÉ OLYMPIÁDY

14.03.2022 | Úspěchy
Gratulujeme úspěšným řešitelům školního kola 56. ročníku Biologické olympiády a přejeme mnoho úspěchů v okresním kole.
Duhová písnička

30.11.2021 | Úspěchy
Po roční pauze si mohli letos žáci místních základních škol zazpívat na pěvecké soutěži Duhová písnička. Vše se odehrávalo 30. listopadu v Kapli. Obvzláště v nejmladší kategorii byly výkony dětských pěvců a pěvkyň velmi vyrovnané a na vysoké úrovni.
Pythagoriáda

16.11.2021 | Úspěchy
To, že školní jídelna není jen místem poledního setkávání žáků a učitelů u oběda, dokazuje i školní kolo tradiční matematické soutěže Pythagoriáda.
U porce 15 netradičních příkladů, algebrogramů a doplňovaček se sešlo na začátku listopadu za dodržení všech hygienických opatření celkem 60 žáků 6. – 9. ročníku – zájemců o matematiku.
Vítězství mladších žáků ve florbalu

11.11.2021 | Úspěchy
Vítězstvím ve všech třech utkáních s celkovým skóre 17:2 si družstvo našich mladších žáků vybojovalo postup do okresního kola ve florbalu. Stalo se tak ve středu 10.11. 2021 na okrskovém turnaji v Mikulovicích, kde náš tým postupně přehrál Českou Ves, domácí Mikulky a na závěr i Supiky.
OK ve florbale st. žákyně - 1. místo

10.11.2021 | Úspěchy
Ve středu 3. 11. 2021 proběhlo v tělocvičně na Gymnáziu Jeseník OK ve florbalu, kterého se zúčastnily vybrané žákyně ZŠ Jeseník Nábřežní, Gymnázia Jeseník, ZŠ Česká Ves a ZŠ Supíkovice. Náš tým reprezentovaly žákyně 8. a především 9. ročníku (P. Juřenová, N. Kakarasidu, V. Gajdošová, D. Navrátilová, B. Osladilová, L. Jurčáková, B. Macurová).
Brambory z Vysočiny pro náš tým aneb další úspěch na republikové úrovni

06.11.2021 | Úspěchy
I když headline může v někom evokovat všelicos, tak o bramborovou brigádu opravdu nešlo.
V proslulé Vysočina aréně, nasáklé množstvím podniků světového poháru, se totiž poslední říjnový týden konalo Republikové finále AŠSK v přespolním běhu družstev. Sem si z krajského kola vybojovalo postup dívčí družstvo našich starších žákyň ve složení Viki Gajdošová, Barča Macurová, Nelča Poskerová, Lucka Jurčáková a Anet Streitová.
Předchozí | Dalšístrana / 3 12-24 z 28 článků