Školní družina

 6 článků
Těšíme se na Vánoce

Těšíme se na Vánoce

22.12.2021 | Školní družina
Měsíc prosinec máme moc rádi. Užíváme si předvánoční atmosféru poslechem vánočních koled a při tom zdobíme třídu, okna vánoční motivem a vyrábíme vánoční ozdoby nejen na stromeček, ale i pro své potěšení domů. A protože nás to baví, a chceme udělat radost i jiným,přidali jsem se k výzvě, kterou pořádají studenti gymnázia. Vánoční přánička jsme vyšívali bavlnkou na papír, naučili jsme se trpělivosti a zvládání drobných nezdarů.
Stromy – naše bohatství

Stromy – naše bohatství

15.11.2021 | Školní družina
Družinka Průchodní se pustila do vyrábění na téma Stromy – naše bohatství.
Děti se pustily do výroby různých dekorací z přírodnin, které nasbíraly při pobytu venku a na vycházkách v ŠD.
Podzim ve školní družině

Podzim ve školní družině

06.11.2021 | Školní družina
Počasí se nám střídá jako na houpačce, ale my si to užíváme vždy. Malujeme, pouštíme draky, chodíme na vycházky do lesa nebo do Smetanových sadů.
20. 10. DEN STROMŮ

20. 10. DEN STROMŮ

27.10.2021 | Školní družina
3. a 5. oddělení školní družinky oslavilo Den stromů dobrosrdečnou aktivitou. Společně jsme sadili malé stromečky a byliny, o které se budeme ve skupinkách starat. Povídali jsme si o růstu a potřebách jednotlivých sazenic. Děti si své květináčky nazdobily přírodninami.
Markéta Procházková
 6 článků