Obrovský úspěch v okresním kole Soutěže v anglickém jazyce

Obrovský úspěch v okresním kole Soutěže v anglickém jazyce

18.03.2023 | Aktuálně
Čtvrtek 16. 3. 2023 nebyl pro 24 žáků z 9 škol v okrese Jeseník jen tak obyčejným školním dnem. Setkali se totiž na naší pořádající škole, aby si poměřili své konverzační znalosti z anglického jazyka.

I když soupeři ve znalostech angličtiny, neváhali zde při čekání na řadu v ústní části soutěže navázat nejedno přátelství napříč školami. Takže někteří možná odešli bez diplomu, ale rozhodně bohatší o nové zkušenosti a kamarády. A to je někdy cennější než diplom.


Rovnou tři reprezentanti z naší školy však k tomu všemu měli možnost zažít i pocit úspěchu a hrdosti na své schopnosti. Zúročili totiž svou píli na cestě k získání výborné znalosti anglického jazyka a bylo z toho vítězství pro Klárku Frkáňovou ze 7. B, skvělé 3. místo pro Alexe Filipa Joaquima z 6. A v mladší kategorii a ve starší postupové kategorii rovněž zazářila a obsadila 2. místo Sofie Janíčková z 9. B a 21. 4. se pokusí udělat dojem i na porotu v krajském kole v Olomouci. Patří jim veliká gratulace a Sofii přejeme hodně štěstí!

Fotografie
Obrovský úspěch v okresním kole Soutěže v anglickém jazyce
Obrovský úspěch v okresním kole Soutěže v anglickém jazyce
Obrovský úspěch v okresním kole Soutěže v anglickém jazyce
Obrovský úspěch v okresním kole Soutěže v anglickém jazyce
Obrovský úspěch v okresním kole Soutěže v anglickém jazyce
Obrovský úspěch v okresním kole Soutěže v anglickém jazyce
Obrovský úspěch v okresním kole Soutěže v anglickém jazyce