Roztančili jsme Jeseník a nasytili 1 africkou třídu!

Roztančili jsme Jeseník a nasytili 1 africkou třídu!

02.07.2023 | Aktuálně
Akce Doškolná byla oslavou uplynulého školního roku. Nechyběla hudba, tanec a aktivity v režii našich žáků. Navíc se nám podařilo vybrat částku, která zajistí školní obědy pro jednu africkou třídu na jeden školní rok.

Tématem školního stravování jsme se zabývali po celý školní rok. Vedle kvality stravy samotné jsme považovali za důležité otevřít i téma plýtvání s jídlem. Proto jsme se v  závěru školního roku zapojili do podpory humanitární organizace Mary's meals

V návaznosti na školní aktivity a žákovskou sbírku jsme v pomoci pokračovali také na Doškolné. Zde jste mohli navštívit také stánek Mary's meals a ochutnat kaši, kterou děti ve školách dostávají. Díky prodeji ve všech stáncích se nám podařilo nasytit již druhou školní třídu a na účet Mary's meals jsme tak odeslali další částku 11.000,- Kč.

Děkujeme všem žákům i učitelům, kteří se chopili stánkového prodeje a Všem dárcům a konzumentům za podporu. Jsme rádi, že ZŠ Jeseník dokáže takoto pomáhat.

Ale nejen pomáhat. Také tančit. Motto “Roztančíme jeseník” se stalo realitou a mohli jsme vidět tancovat téměř celou školu i s rodiči. Pan ředitel při svém úvodním slovu vyjádřil přání, aby i naše škola byla takovým tanečním parketem, kde každý může tančit co nejlépe podle svých možností a využije co největší prostor parketu, který mu nabídneme. Na Doškolné se to podařilo. 

 

Krásné prázdniny přeje celý kolektiv ZŠ Jeseník.

Fotografie
Roztančili jsme Jeseník a nasytili 1 africkou třídu!
Roztančili jsme Jeseník a nasytili 1 africkou třídu!
Roztančili jsme Jeseník a nasytili 1 africkou třídu!
Roztančili jsme Jeseník a nasytili 1 africkou třídu!
Roztančili jsme Jeseník a nasytili 1 africkou třídu!
Roztančili jsme Jeseník a nasytili 1 africkou třídu!
Roztančili jsme Jeseník a nasytili 1 africkou třídu!
Roztančili jsme Jeseník a nasytili 1 africkou třídu!
Roztančili jsme Jeseník a nasytili 1 africkou třídu!
Roztančili jsme Jeseník a nasytili 1 africkou třídu!
Roztančili jsme Jeseník a nasytili 1 africkou třídu!
Roztančili jsme Jeseník a nasytili 1 africkou třídu!
Roztančili jsme Jeseník a nasytili 1 africkou třídu!
Roztančili jsme Jeseník a nasytili 1 africkou třídu!
Roztančili jsme Jeseník a nasytili 1 africkou třídu!