Besedy o školní zralosti v jesenických mateřských školách

Besedy o školní zralosti v jesenických mateřských školách

10.03.2024 | Aktuálně
Víte, jakou otázku si kladou nejčastěji rodiče malých předškoláků
v tomto měsíci? Je naše dítě dostatečně připravené nastoupit v příštím školním roce povinnou školní docházku? Je naše dítě zralé ? Toto téma a mnoho dalších otázek bylo součástí Besed o školní zralosti, které každým rokem navštěvují učitelé naší školy, aby spolu s logopedem, psychologem a učiteli MŠ pomohli rodičům s nelehkým rozhodnutím.
Jsme rádi, že se besedy těší stále velké oblibě u rodičů, a proto se i letošní setkání protáhla do pozdních odpoledních hodin. Naše škola jako každým rokem také připravila v měsíci únoru pro předškolní děti a jejich učitele Dny otevřených dveří MŠ a 20. 2 2024 Den otevřených dveří pro děti a rodiče a zájemce všech věkových kategorií.
Už se všichni těšíme na nové školáčky u zápisu, který letos proběhne 9. 4. 2024 na obou pracovištích ZŠ Jeseník, na p. Průchodní a na p. Boženy Němcové.