Přijímačky nanečisto

Přijímačky nanečisto

22.03.2024 | Aktuálně
Ve čtvrtek 21. března vstupovali naši deváťáci do školní budovy s menší či větší nervozitou. Čekali je přijímací zkoušky nanečisto.
První úkol zvládli na jedničku. Všichni přišli včas a zasedli podle rozpisu do jednotlivých tříd. Přesně v 8:00 pod přiděleným číslem začali psát didaktický test z matematiky a po krátké přestávce z českého jazyka a literatury. Bez mobilu, chytrých hodinek a kalkulačky. Vše jsme připravili jako simulaci jejich důležitého dopoledne, které je v polovině dubna čeká.
Cílem jejich snažení je dosáhnout co nejvyššího součtu bodů, které jsou jedním z kritérií přijetí na střední školy.
Přejeme všem našim deváťákům, aby jim 12. a 15. dubna přálo štěstí a dosáhli u přijímacích zkoušek maximálního počtu bodů.
Fotografie
Přijímačky nanečisto
Přijímačky nanečisto