Nabídka pracovních míst

Nabídka pracovních míst

18.06.2024 | Aktuálně
Pozice učitel/ka pro 1. stupeň či montessori a správní zaměstnanci

NABÍDKA:

1. stupeň učitel/ka - úvazek 1.0

učitel/ka montessori - úvazek 0.5 - 1.0

správní zamestnanci - kokrétní pozice:

  • Školní asistent - úvazek 0,5 od 1.9. 2024, požadujeme - ukončené středoškolské vzdělání s maturitou + kurz asistenta pedagoga, bezúhonnost, aktivní znalost práce na PC, Google prostředí, samostatnost, flexibilitu, 
  • Technický správce budov - úvazek 0,5 - 1.0 od 1.10. 2024, požadujeme ukončené středoškolské vzdělání s maturitou, bezúhonnost, řidičský průkaz sk. B, zkušenosti s problematikou BOZP, samostatnost, flexibilitu, pečlivost, manuální zručnost,

 

Pro učitele kontaktujte ředitele školy: tel. 730 155 233 či e-mail reditel@zsjesenik.cz

Pro pozici správního zaměstnance kontaktujte M. Ambrožovou: martina.ambrozova@zsjesenik.cz