Pozitivní report č. 1:

01.12.2021 | Aktuálně
Je čas reportovat nějaké dobré zprávy, ačkoliv to možná bude muset být malinko šroubované.
Situace je únavná. Některé třídy poloviční, žáci jsou z části ve škole a z části doma, učitelé učí hybridně, některé třídy již distančně nebo dokonce "hybridně externě" jako např. paní učitelka A. Červená, která do včerejška učila žáky ve škole z domu z karantény. Do toho všeho učitelé suplují běžně i 3 až 4 hodiny denně za nemocné kolegy...

Přesto se děje spousta krásných věcí, o kterých jsme Vám v poslední době nestíhali reportovat a budeme se snažit to napravit alespoň nyní v adventu.

Pozitivní report č. 1: kapela Čechomor ????????nám v listopadu na svém koncertu v Jeseníku darovala jako první škole v ČR svůj nový zpěvník. Je zde spousta krásných písní a aranží do hudební výchovy. Zpívat letos můžeme, takže s dětmi zpíváme a užíváme si to!

Pozitivní report č. 1: