Dobrý skutek č.7 – žáci 9. A

27.12.2021 | Aktuálně

I třída 9. A se ráda nechala strhnout celoškolní předvánoční náladou zacílenou na pomoc potřebným a chopila se tak příležitosti vydělat nějakou tu korunu ve školním Vánočním bufetu. V přípravě občerstvení na svůj den, který si pro svůj počin vybrala, si „vyhrnula rukávy“ a připravila opravdu pestrou nabídku lahůdek! Každou přestávku pak deváťáci své skvělé svačinky nabízeli spolužákům a na svých dobrotách tak vydělali celých 3061,-Kč! Z toho na Beátku z gymnázia, jež bojuje s vážnou nemocí, se rozhodli věnovat 2500,- Kč a za zbylých 561 Kč nakoupili spoustu krmiva pro zvířátka v jesenické Duze. Žáci 9. A touto cestou děkují za zakoupení jejich lahůdek, doufají, že jste si pochutnali a těší je, že jsme tak společně mohli přispět na dobré účely.
Dobrý skutek č.7 – žáci 9. A