Exkurze v divadle

13.04.2022 | Školní družina
Děti ze školní družinky se koncem března vydaly na exkurzi do divadla k příležitosti oslav světového dne divadel. V divadle nás přivítala paní ředitelka, která nás zavedla do místností, kam se běžný návštěvník nedostane. Děti nejvíce zaujala místnost, kde vzniká zvuková a světelná produkce. Samozřejmě velkým zážitkem bylo stát na jevišti, pro některé úplně poprvé. Děti si s radostí na jevišti zahrály pohádku O koblížkovi, kterou jsme si v družince nacvičili.
Paní ředitelka si pro děti nachystala hudbu z filmu,,Ať žijí duchové“ a všichni si společně zatancovali. Hodinka společného času utekla a my jsme museli rozloučit, poděkovat paní ředitelce za vstřícnost, ochotu. Odcházeli jsme spokojení, náramně jsme si to užili. Do divadla se ještě vydají i jiná oddělení školní družiny. Věřím, že se jim exkurze bude líbit jako nám.
Napsala Dana Spáčilová
Exkurze v divadle