Co se děje v družince?

Co se děje v družince?

12.04.2022 | Školní družina
V rámci dnů vody kluci stavěli velký maják. Použili jsme snad všechny kostičky ze stavebnic seva ze 4. a 5. odd. šd. Vytvořili jsme i vlastní moře a to využitím použitých plastových lahví, které jsme nastříhali. Apcyklace v umění.

V rámci měsíce knihy pokračujeme v četbě knihy Pohádky pro zlobivé děti. Čte nejen paní vychovatelka, ale i děti. Texty jsou velmi netradiční, a pro děti se tím stávají zajímavější. Etická výchova netradiční formou.

PŘIŠEL K NÁM I KOUZELNÍK…

V úterý 5. 4. jsme přichystali pro děti ze školní družiny překvapení. Do naší školy na Boženě Němcové přišel pan Stanislav Šindelář - kouzelník. A že se čarovalo…, věci mizely a zase se objevovaly, pan kouzelník nám četl myšlenky a dokonce byl i začarovaný králíček. Z některých z nás se stali asistenti pana kouzelníka a to už byl zážitek. Hlavní ale bylo, že se to dětem moc líbilo a odezva byla veliká. Bylo příjemné vidět na všech tvářích úsměv.

Představení se konalo pro dvě skupiny - od 13 hodin pro děti ze ŠD na Boženě Němcové a od 14 hodin pro děti z budovy Průchodní.

Děkujeme za kouzelný zážitek

Vychovatelé školní družiny

Fotografie
Co se děje v družince?
Co se děje v družince?
Co se děje v družince?
Co se děje v družince?