Co vše musím znát, abych mohl chytat ryby?

Co vše musím znát, abych mohl chytat ryby?

21.06.2022 | Školní družina
Minulý týden proběhla beseda o rybaření. Děti ze školní družiny měly možnost seznámit se s pomůckami, které jsou potřeba při rybaření. Podle obrázků poznávaly ryby, které mohou v našich vodách chytat. Besedu vedl vychovatel P. Dzubák, který předával své zkušenosti z praxe. Děti pokládaly otázky a aktivně se zapojovaly do diskuze. Pro nepřízeň počasí se beseda nakonec konala přímo v družině, ale nechyběla ani ryba. Děti si to užily.
Ať každý najde koníček, který ho bude bavit.
Vychovatelé z Průchodní
Fotografie
Co vše musím znát, abych mohl chytat ryby?
Co vše musím znát, abych mohl chytat ryby?
Co vše musím znát, abych mohl chytat ryby?
Co vše musím znát, abych mohl chytat ryby?