Listopad v družince

01.12.2022 | Školní družina
Ve školní družince se toho během listopadu dělo opravdu hodně. Pojďme si připomenout krásné okamžiky.

Během listopadu jsme se v družince opravdu nenudili! Zahráli jsme si hru piškvorky s využitím podzimních přírodnin. Použili jsme nasbírané kamínky a skořápky ořechů. Netradiční forma piškvorek, rozvíjela u dětí logické uvažování, jak zdolat svého soupeře a získat co nejvíce tahů. Byl vyhlášen vítěz s rekordním počtem 15 tahů.

Během podzimu děti sbíraly různé tvary listů, ze kterých vytvořily podobu našeho školního znaku aneb Land art v praxi.

Ve třídě, jsme se pustili do vyšívání na papír a vyrobili si obrázky v rámečku, které darujeme svým milým pod stromečkem. Smysluplně strávený čas jsme si parádně užili.

Za školní družinku,
D. Spáčilová