OK přespolního běhu

OK přespolního běhu

05.10.2022 | Úspěchy
Dětí na loukách ve Ski areálu Miroslav bylo více jak hub v blízkém lese. Konalo se zde již tradičně okresní kolo v přespolním běhu družstev, které rozhodovalo i o postupu do „kraje“. Naše škola postavila kompletní týmy z I. i II. stupně školy, takže půl stovka žáků naší školy reprezentovala všechny tři budovy.

Vytrvalost naší škole sluší, a tak i letos naše zlatíčka opanovala stupně vítězů a všechna čtyři družstva II. stupně si vítězstvím zajistila postup do kola krajského, kteréžto se uskuteční ve čtvrtek 13.10. v areálu Fenix Ski Teamu v ul. Za Podjezdem. Díky všem za reprezentaci v OK a připojujeme přání hodně zdaru v KK.

Naši medailisté:

dívky 1.-3. tř. – 1. E. Tejchmanová, 2. A. Hanulíková, 3. N. Dunová

chlapci 1.-3. tř. – 1. A. Sekot 

dívky 4.-5. tř – 1. M. Kurková, 2. Z. Kupková

chlapci 4.-5. tř – 2. J. Worm, 3. D. Sekot

dívky 6.-7. tř. -  1. A. Kubíčková

chlapci 6.-7. tř. – 1. F. David, 2. M. Gajdoš, 3. J. Koudelka

chlapci 8.-9. tř. – 2. V. Rotter, 3. T. Ilnický

Fotografie
OK přespolního běhu
OK přespolního běhu
OK přespolního běhu
OK přespolního běhu