Veleúspěšné krajské kolo v krosu

Veleúspěšné krajské kolo v krosu

18.10.2022 | Úspěchy
Ani tímto krajským úspěchem, který avizuje název článku, však nekončí pouť našich šikovných dětí v celé hierarchii seriálu přespolního běhu družstev. Ale vezměme to popořadě, ať v tom nemáte hokej, byť se jedná o přespolní běh.

Do krajského kola se vítězstvími v tom okresním probojovaly hned 4 týmy naší školy a změřily tak síly s konkurencí od Šumperka až po Přerov. Vše se odehrálo v krásném čtvrtečním dopoledni v areálu běžeckých tratí jesenického Fenix Ski Teamu pod pořadatelským vedením místního gymnázia.

V individuálních výsledcích dosáhly hned na zlaté medaile dvě naše hvězdičky, a to Alča Kubíčková (ml. žačky) a Franta David (ml. žáci). Super výsledek a blahopřejeme.

Důležitější byly ale výsledky týmové a tady si naše družstva vybojovala kompletní kolekci medailí. Bronz si na krk pověsili naši st. žáci (Rotter, Ilnický, Jonáš, Ress, Vencálek a Kupka) a pro stříbro si doběhli ml. žáci (David, Koudelka, Mrkvica, Gajdoš, Keltoš, Plachetka).

Ale pozor, zlaté korunky si na hlavu posadilo slečenstvo ml. žákyň (Hrabovská, Korityáková, Paluchová, Kubíčková, Strapek a Grosičová). Holky si tím vybojovaly postup do Republikového finále družstev, na kterém jim budeme držet palce v úterý 25. 10. ve Žďáře nad Sázavou.

Volejte tedy...

HURÁÁÁ a tři dny se radujte!

Fotografie
Veleúspěšné krajské kolo v krosu
Veleúspěšné krajské kolo v krosu
Veleúspěšné krajské kolo v krosu
Veleúspěšné krajské kolo v krosu
Veleúspěšné krajské kolo v krosu