Letošní krosová sezóna vyvrcholila Republikovým finále

Letošní krosová sezóna vyvrcholila Republikovým finále

26.10.2022 | Úspěchy
A že se tak stalo i za účasti týmu mladších žaček naší školy, není pro všechny zainteresované na asociálních sítích žádným překvapením, jelikož vás již celý říjen vás informujeme o úspěšné pouti našich družstev od školního, přes okresní, až po krajské kolo v přespolním běhu družstev.

Nejdále to letos dotáhla děvčata v kategorii ml. žákyň (6.-7. roč.), která si vybojovala postup do Republikového finále ve Žďáře nad Sázavou, kde se toto úterý popasovalo naše slečenstvo ve složení Alča Kubíčková, Naty Hrabovská, Terky Grosičová a Paluchová a Isinky Strapek a Korityáková s dalšími 13 družstvy z celé ČR, bratru tedy více jak 80 párů rychlých a vytrvalých nohou.

A rozhodně nezapadly. Nejlepší individuální výsledek předvedla Alča (nádherné 5. místo), ostatní holky doběhly v super rychlém závodě ve čtvrté až šesté desítce. Celkově to vyšlo na krásné 9. místo v týmech v rámci celé ČR.

Holčinám patří velké uznání a díky za skvělou reprezentaci naší školy v celém náročném říjnovém seriálu.

Kompletní výsledky na: https://www.activezdar.cz/souteze/detail/prespolni-beh

Fotografie
Letošní krosová sezóna vyvrcholila Republikovým finále
Letošní krosová sezóna vyvrcholila Republikovým finále
Letošní krosová sezóna vyvrcholila Republikovým finále
Letošní krosová sezóna vyvrcholila Republikovým finále
Letošní krosová sezóna vyvrcholila Republikovým finále
Letošní krosová sezóna vyvrcholila Republikovým finále
Letošní krosová sezóna vyvrcholila Republikovým finále
Letošní krosová sezóna vyvrcholila Republikovým finále
Letošní krosová sezóna vyvrcholila Republikovým finále
Letošní krosová sezóna vyvrcholila Republikovým finále