Šachový turnaj

11.12.2022 | Úspěchy
Žáci z prvního i druhého stupně ZŠ Jeseník velmi úspěšně reprezentovali naši školu na turnaji, který uspořádal Šachový Klub Jeseník dne 6. 12. 2022 ve spolupráci s Gymnáziem Jeseník. Na tomto Okresním přebor družstev v rapid šachu bojovalo 40 mladých a nadějných šachistů z celého okresu.

Šachový klub Jeseník

Z prvních čtyř šachovnic kategorie 6. až 9. třídy byl vysílán online přenos, zájemci se na některé partie mohou podívat zde: Záznam

• V kategorii 1. až 5. třídy žáci naší školy zvítězili před Českou Vsí.
  • A v kategorii 6. až 9. třídy skončili naši žáci druzí, pro změnu právě za Českou Vsí. Ale před Gymnáziem, Vápennou, Bělou p. Pradědem i Okresním výběrem!

Obě naše skvělá družstva si tak zajistila postup do Krajského přeboru, který se uskuteční v lednu na Univerzitě Palackého v Olomouci.

Upřímně našim žákům gratulujeme.

Šachový turnaj