Lyžuj lesy na rejvízských lukách

Lyžuj lesy na rejvízských lukách

02.02.2023 | Úspěchy
Vpravdě v zimním počasí se čtyřicítka dětí 1.-8. tříd naší školy proháněla ve stopách rejvízských luk v rámci náborového závodu Lyžuj lesy. A proháněli se i díky celkem silnému větru, až měl zodpovědný pedagogický doprovod strach, že ty drobnější závoďáčky bude sbírat právě v lesích ČR.

Je vééélmi potěšitelné, že kromě „našich“ Fenixáků, jejichž účast jest automatická, tvořili polovinu naší ekipy ryzí nadšenci a amatéři v kategorii neregistrovaní. Odkaz na výsledky naleznete na konci povídání, ale prakticky jsme opět dosáhli famózních výsledků. Díky všem za repre školy a fotky dokazují výše uvedené.

 

https://www.lyzuj-lesy.cz/vysledky-zavodu/

Fotografie
Lyžuj lesy na rejvízských lukách
Lyžuj lesy na rejvízských lukách
Lyžuj lesy na rejvízských lukách
Lyžuj lesy na rejvízských lukách
Lyžuj lesy na rejvízských lukách
Lyžuj lesy na rejvízských lukách
Lyžuj lesy na rejvízských lukách
Lyžuj lesy na rejvízských lukách
Lyžuj lesy na rejvízských lukách
Lyžuj lesy na rejvízských lukách
Lyžuj lesy na rejvízských lukách