Na Miroslavi plno slávy

26.09.2023 | Úspěchy
Po školním kole pokračoval kolotoč školních přespolních běhů okresním kolem v lyžařském areálu na Miroslavi. Dětí jako smetí se postupně vydalo v osmi věkových kategoriích na nesnadnou trať plnou bažin, pěšinek a divočiny, jak u toho pověstného sovětského partyzána.

A většinu kategorií opanovala zlatíčka naší školy, načež si domů odvezla sady medailí, pohárů a hlavně nevyprchajících zážitků. Družstva 2. st. bojovala i o postup do kola krajského a nakonec se to povedlo 3 našim týmům, adresně holkám a klukům z 6.-7. tř. a klukům z 8.-9.tř.

Pro ocenění na stupně vítězů si postupně vyskočili: 1. A. Sekot, 2. M. Kukučka (hoši 1.-3. tř.), 1. E. Tejchmanová (dívky 1-.3.tř.), 1. D. Krobot (hoši 4.-5. tř.), 3. A. Hapalová (dívky 4.-5. tř.), 1. F. David, 2. J. Mrkvica, 3. J. Koudelka (hoši 6.-7.tř.), 1. Z. Kupková, 3. I. Korityáková (dívky 6.-7.tř.), 1. M. Kupka, 2. V. Mrkvica (hoši 8.-9.tř.), 2. V. Sekaninová (staré baby 8.-9.tř.)

Díííííííky všem za skvělé výkony!!!

Na Miroslavi plno slávy