Mladší holky letos opět v republikovém finále

Mladší holky letos opět v republikovém finále

30.09.2023 | Úspěchy
To nejlepší na úvod. Slečenstvo mladších žákyň (6.-7. tř.) si po roce opět vybojovalo vítězstvím v kole krajském postup do republikového finále v přespolním běhu družstev AŠSK. Stalo se tak minulý čtvrtek v areálu běžeckých tratí Fenix Ski Teamu Jeseník.

Neztratila se v krajské konkurenci ani naše chlapecká družstva. Ml. žáci (6.-7. tř.) doběhli na nepopulární 4. pozici, st. kluci (8.-9. tř.) pak vydolovali nádherné stříbro. V jednotlivcích, kteří se však extra nevyhlašují, se zaskvěli individuálními vítězstvími v ml. žactvu Z. Kupková a F. David, ve st. žácích si pro bronz doběhl M. Kupka.

Složení týmů:

  • ml. žačky - Kupková (6.C) Kačor, Zakrzecká, Paluchová, Hrabovská, Korityáková (7.C)
  • ml. žáci - Joanidis (6.C), Krytinář (7.A), David, Mrkvica J., Koudelka, Hapal (7.C) 
  • st. žáci - Gajdoš (8.C), Sedláček (9.A), Kupka, Mrkvica V., Bernatík (9.C)

Všem našim bojovníčkům díky za skvělou reprezentaci a holkám držíme pěsti do republikového finále, které se poběží ve středu 25.10. ve Žďáře n. S.

 

Fotografie
Mladší holky letos opět v republikovém finále
Mladší holky letos opět v republikovém finále
Mladší holky letos opět v republikovém finále
Mladší holky letos opět v republikovém finále
Mladší holky letos opět v republikovém finále
Mladší holky letos opět v republikovém finále