Úspěch v akci Pěšky do školy

Úspěch v akci Pěšky do školy

29.10.2023 | Úspěchy
Krásné horské město se k tomu přímo vybízí a tak je jasné, že jsme se již po několikáté zapojili do celorepublikové akce Pěšky do školy. Žáci i zaměstnanci školy byli v daném soutěžním týdnu motivováni a vybízeni, aby chodili pěšky, jezdili na kolech či koloběžkách ještě více než doposud.
Šlo o hodně! O cenné body pro třídu, které se počítali v rámci nejen budov, ale napříč celou Českou republikou. O body byla letos rvačka – jelikož průběžné výsledky jsme na druhém stupni sledovali v aplikaci, kterou nám organizátoři nachystali.
Žáci nechodili jen pěšky, ale třídy tvořily doprovodné aktivity – malovali jsme , tvořili jsme, točili jsme, fotili jsme a chodili v průvodu po městě a okolí.
Rok co rok se do akce zapojuje více škol – letos 369 škol. Konkurence se tak zvyšuje. Nejsme sice absolutní vítězové, ale co se týče Olomouckého kraje... 9.B bere hned 1. místo! Gratulujeme! Výhra je parádní - zdravé mlsání a balíčky z DM drogerie + vstupenky do Zoo Olomouc
Kompletní výsledky můžete vidět zde: ZDE
Jedním týdnem to vše nekončí a proto CHOĎTE PĚŠKY i nadále!
 
Děkujeme především organizátorům za přípravu a náročné vyhodnocování.
Fotografie
Úspěch v akci Pěšky do školy
Úspěch v akci Pěšky do školy