Konverzační soutěž v anglickém jazyce

23.02.2024 | Úspěchy
Hlásíme se opět po roce s výsledky ze Soutěže v anglickém jazyce. Letos nás v okresní kole, které se již tradičně koná na naší škole, reprezentovali čtyři skvělí angličtináři.

V první kategorii Agáta Oříšková (6. C), Martin Zapletal (7. A) a v druhé kategorii Klára Frkáňová (8. B) a Dritan Saliji (8. B). Prosadit se v letošním ročníku soutěže opravdu nebylo jednoduché. Jazyková úroveň soutěžících rapidně rok od roku roste. Soutěžících se k nám sjelo nejvíc za historii celé soutěže.

V druhé kategorii 15, v první 10. Přesto můžeme s radostí a hrdostí oznámit, že opět naši reprezentanti zabodovali a dvěma z nich se podařilo skončit na pomyslné bedně. Agi Oříšková a Dritan Saliji shodně obsadili stříbrnou pozici. V kraji nás 4. 4. bude reprezentovat starší z nich. Hodně štěstí v Olomouci Dritane!

Ke skvělým výkonům gratulujeme a za příkladnou reprezentaci naší školy děkujeme všem čtyřem skvělým speakerům.

Konverzační soutěž v anglickém jazyce