OK zeměpisné olympiády

OK zeměpisné olympiády

23.02.2024 | Úspěchy
Se školními soutěžemi se roztrhl pytel a ani v zeměpise nejsme pozadu… Ve středu nás krásně přivítaly Mikulovice, které se již klasicky ujaly organizace okresního kola zeměpisné olympiády. Bylo každoročně narváno – celkově se účastnilo 9 základních škol z okolí včetně Gymnázia Jeseník.

Naší školu reprezentovalo celkem 9 šikovných žáků ve 3 kategoriích (kategorie A 6. ročníky, Kategorie B 7. Ročníky a kategorie C 8./9. ročníky společně).

Vaneska Dovičáková byla nejúspěšnější z našich reprezentantů a zajistila nám také postup do krajského kola – gratulujeme za skvělé druhé 2. místo. Její spolužáci 6. Ročníků byly těsně za ní: 3. místo patří Ondrovi Salvovi a 4. místo Klárka Pazderová, kterým také velmi gratulujeme za skvělá umístění a to i přes konkurenci žáků z gymnázia.

V kategorii B nás reprezentovali Pavel Kaňok, Jan Mrkvica a Eleni Juřátková.

V nabouchané kategorii spojených dvou ročníků je vždy těžké uspět. Umístění o chloupek uniklo Vaškovi Mrkvicovi, který získal parádní 4. místo a dál se snažili uspět Honza Lidmila a Matěj Hejda, kterým také děkujeme za super umístění.

Vanesce držíme palce na krajském kole a jinak zase za rok!

Fotografie
OK zeměpisné olympiády
OK zeměpisné olympiády
OK zeměpisné olympiády
OK zeměpisné olympiády
OK zeměpisné olympiády
OK zeměpisné olympiády