Formela Cup

Formela Cup

28.03.2024 | Úspěchy
V pátek 22.3.2024 se v tělocvičně v Javorníku konal již 29.ročník fotbalového turnaje Formela Cup. Naše škola vyslala na tento turnaj hned 2 týmy - tým Boženy Němcové a tým Průchodní.

Ve velké konkurenci 15 týmů si naši hráči vedli naprosto úžasně. Tým Boženy Němcové bez ztráty jediného bodu či inkasované branky postoupil suverénně do čtvrtfinále. Tým Průchodní lehce zaváhal a musel si cestu do čtvrtfinále vybojovat přes osmifinálový zápas se Zlatými Horami. Ve čtvrtfinále se střetli naše dvě družstva spolu. Lépe ze zápasu vyšli hráči Boženy Němcové a postoupili do semifinále. Ve finálovém souboji se tým Boženy Němcové střetl s domácím týmem Javorníku. V krásném a napjatém zápase dopadl lépe tým BN a nakonec celý turnaj vyhrál. Ocenění pro nejlepšího brankáře si odnesl náš Jakub Urban, neinkasoval jedinou branku za celý turnaj. Gratulujeme Všem zúčastněným týmům a přejeme mnoho dalších krásných herních zážitků. Tímto by jsme chtěli poděkovat organizátorům turnaje za skvěle odvedenou práci. Bylo to opět úžasné. Děkujeme. 

Tým PR:

Daniel Sekot, David Michálek, Pavel Petřkovský, Adam Sekot, Matyáš Hofmann, Jiří Mamiňák, Jiří Rybárik, Jiří Rychlík, Štěpán Podlaha, Karel Sekot.

Tým BN:

Nina Juřicová, Dušan Antálek, Lukáš Till, Tobiáš Miča, Jakub Urban, Kryštof Diaz, Martin Makarenko, Matyáš Vystavěl, Alex Mikulík,Eliáš Mikulík.

Fotografie
IMG_2008.jpg
IMG20240322141812.jpg