Trhni si, Česká Vsi

Trhni si, Česká Vsi

16.05.2024 | Úspěchy
Trhni si je kultovní pozdrav všech zapálených milovníků koloběžek a jako takové znělo čtvrtkem 16.5. celou Českou Vsí.

Místní ZŠ pořádala letos již 3. ročník středoevropského podniku Českoveská koloběžka. V závodní části reprezentovaly naši školu tři čtyřčlenné týmy, každý v jedné věkové kategorii, v nezávodní části pak další desítka drobotiny z I. st. 

V long závodě v individuálu si na bednu ve svých kategoriích postupně vyskočili E. Juřátková a M. Gajdoš (zlato), A. Ryan, E. Mikulík a Z. Kupková (stříbro), A. Hapalová a T. Grosičová (bronz). V dovednostní soutěži zabodovaly naše týmy mladších a starších žáků (oba stříbro), ve štafetách pak mladší žactvo vykopalo zlato a týmy nejmladších a starších žáků braly stříbro. V součtu všech týmů a soutěží se naše superdružstvo muselo sklonit jen před domácí Českou Vsí a přivezlo celkově 2. místo. Super, díky a dole ještě mrkněte na složení družstev.

nejmladší žactvo: A. Hapalová, A. Ryan, E. Mikulík a L. Till
mladší žactvo: E. Juřátková, Z. Kupková, A. Žmolík a J. Bebčák 
starší žactvo: T. Grosičová, M. Gajdoš a J. Vlachovský

Fotografie
Trhni si, Česká Vsi
Trhni si, Česká Vsi
Trhni si, Česká Vsi
Trhni si, Česká Vsi
Trhni si, Česká Vsi
Trhni si, Česká Vsi
Trhni si, Česká Vsi
Trhni si, Česká Vsi
Trhni si, Česká Vsi
Trhni si, Česká Vsi
Trhni si, Česká Vsi
Trhni si, Česká Vsi
Trhni si, Česká Vsi
Trhni si, Česká Vsi
Trhni si, Česká Vsi
Trhni si, Česká Vsi
Trhni si, Česká Vsi
Trhni si, Česká Vsi
Trhni si, Česká Vsi
Trhni si, Česká Vsi
Trhni si, Česká Vsi
Trhni si, Česká Vsi
Trhni si, Česká Vsi
Trhni si, Česká Vsi