Předchozí | Dalšístrana / 2 12-24 z 19 článků
ORGANIZACE PRVNÍHO TÝDNE ŠKOLY, TESTOVÁNÍ

31.08.2021 | Aktuálně
Vážení a milí rodiče, zákonní zástupci, naši žáci,

seznamte se s organizací prvních dní nového školního roku. Těšíme se, že ho společně rozpohybujeme v dobré atmosféře.
Kamion na e-Mku s naší účastí

03.07.2021 | Ostatní
Volitelný předmět Technologie+ byl tento školní rok kvůli epidemiologickým požadavkům na homogenitu tříd popelkou co do možnosti realizace. Jsme proto rádi, že jsme se mohli účastnit mimořádné akce na Střední průmyslové škole (na „e-Mku).
Jesenický Patriot – adrenalinová odměna

03.07.2021 | Ostatní
Celý rok běžela na pozadí mimořádných událostí pro naše žáky výzva Jesenického patriota (více o soutěži zde). Na pozadí běžela také motivace sbírat návštěvami jednotlivých tras body pro své třídy. Na konci roku jsme tak mohli ocenit nejaktivnější třídy.
Výlet a opékání v družince

29.06.2021 | Ostatní
Minulý týden 1.odd školní družiny se vydalo na turistický výlet na Křížový vrch. Děti s nadšením hledaly modré navigační značky na stromech, sbíraly šišky, klacíky, brouzdaly se lesíkem, povídaly si, pozorovaly přírodu a krajinu kolem sebe.
Předchozí | Dalšístrana / 2 12-24 z 19 článků