Předchozí | Dalšístrana / 8 0-12 z 88 článků
Formela Cup

28.03.2024 | Úspěchy
V pátek 22.3.2024 se v tělocvičně v Javorníku konal již 29.ročník fotbalového turnaje Formela Cup. Naše škola vyslala na tento turnaj hned 2 týmy - tým Boženy Němcové a tým Průchodní.
Matematický klokan

28.03.2024 | Úspěchy
Dne 22. 3. se i na naší škole konala soutěž Matematický klokan. Na 1. stupni si tuto logickou soutěž mohly vyzkoušet všechny děti od 2. třídy. Na 2. stupni se zúčastnili jen vybraní žáci z jednotlivých tříd.
Literární okno aneb čtu, kreslím, píšu, vymýšlím, bavím se a rapuju

26.03.2024 | Úspěchy
Skupinka kreativních dětí z různých škol na Jesenicku se sešla 27.3. v knihovně Vincence Priessnitze, aby si žáci vyzkoušeli spolupráci s vrstevníky, které předtím neznali, ponořili se do světa slov, postav, příběhů a vytvořili svého vlastního literárního hrdinu.
Přijímačky nanečisto

22.03.2024 | Aktuálně
Ve čtvrtek 21. března vstupovali naši deváťáci do školní budovy s menší či větší nervozitou. Čekali je přijímací zkoušky nanečisto.
Biologická olympiáda

18.03.2024 | Úspěchy
Proběhlo školní kolo olympiády nabyté pátráním, bádáním a pokusy!
OK zeměpisné olympiády

23.02.2024 | Úspěchy
Se školními soutěžemi se roztrhl pytel a ani v zeměpise nejsme pozadu… Ve středu nás krásně přivítaly Mikulovice, které se již klasicky ujaly organizace okresního kola zeměpisné olympiády. Bylo každoročně narváno – celkově se účastnilo 9 základních škol z okolí včetně Gymnázia Jeseník.
Předchozí | Dalšístrana / 8 0-12 z 88 článků