UKONČENÉ PROJEKTY

Kam dál

Ekologický impuls

Projekt „Ekologický impuls základní škole a městu Jeseník“ je realizován za finanční podpory dotačního programu Program na podporu environmentálního vzdělávání, výchovy a osvěty v Olomouckém kraji v  ... (více)

MAP

V letech 2016 – 2018 se naše škola společně s dalšími 35 školami zapojila do projektu Města Jeseník „Místní akční plán rozvoje vzdělávání ORP Jeseník“. Mohli jsme se takto podílet na ... (více)

Modernizace učeben

V roce 2017 se naší škole podařilo uspět v konkurenci dotačních projektů a získat finanční příspěvek ve výši téměř 2,3 milionu korun na modernizaci odborných učeben a revitalizaci ... (více)

Šablony 2017 – ZŠ Jeseník

V roce 2017 naše škola získala téměř dva miliony korun na realizaci projektu „Šablony 2017 – ZŠ Jeseník“. Díky tomu se naši pedagogové mohli vzdělávat, ozvláštnit výuku prací v tandemu, našim žáků ... (více)

Škola pro všechny

Od července roku 2016 se naše škola spolu s dalšími 14 školami našeho regionu zapojila do projektu realizovaného městem Jeseník s názvem „Škola pro všechny“ s rozpočtem přes 25 mil. ... (více)